close
دانلود آهنگ جدید
۱۴۵ هزار نفر از جمعیت مراغه کارت هوشمند ملی دارند

کارت هوشمند ملی,اداره ثبت احوال مراغه,مراغه,کارت ملی,علیرضا شمس دانش,ثبت احوال,اخبار مراغه,

به گزارش صافی، علیرضا شمس دانش روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: از مجموع حدود ۱۹۰ هزار نفر واجد شرایط دریافت کارت هوشمند ملی در این شهرستان تاکنون ۹۰ درصد معادل ۱۸۰ هزار نفر موفق به ثبت نام شده اند. وی ادامه داد: با توجه به در پیش بودن زمان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، در صورت آماده شدن کارت های هوشمند، باجه پست این شهرستان آماده تحویل آن به متقاضیان است. شمس دانش با اشاره به شرایط  رای دهندگان در این انتخابات اضافه کرد: افراد بالای ۱۸ سال با در دست داشتن شناسنامه و کارت…

SafiNews Agency

چهارشنبه 23 بهمن 1398 - 23:11 بازدید : 7 شناسه خبر: 1296
رییس اداره ثبت احوال مراغه:

۱۴۵ هزار نفر از جمعیت مراغه کارت هوشمند ملی دارند

۱۴۵ هزار نفر از جمعیت مراغه کارت هوشمند ملی دارند

صافی نیوز: رییس اداره ثبت احوال مراغه گفت: تاکنون حدود ۱۴۵ هزار نفر از جمعیت این شهرستان کارت هوشمند ملی دریافت کرده‌اند.

به گزارش صافی، علیرضا شمس دانش روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: از مجموع حدود ۱۹۰ هزار نفر واجد شرایط دریافت کارت هوشمند ملی در این شهرستان تاکنون ۹۰ درصد معادل ۱۸۰ هزار نفر موفق به ثبت نام شده اند.

وی ادامه داد: با توجه به در پیش بودن زمان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، در صورت آماده شدن کارت های هوشمند، باجه پست این شهرستان آماده تحویل آن به متقاضیان است.

شمس دانش با اشاره به شرایط  رای دهندگان در این انتخابات اضافه کرد: افراد بالای ۱۸ سال با در دست داشتن شناسنامه و کارت ملی می توانند در رای گیری شرکت کنند.

وی افزود: شرط اصلی برای احراز هویت در رای گیری این دوره از انتخابات، وجود شماره ملی و نیز شناسنامه قدیمی یا جدید است.

وی اضافه کرد: رسید های ارائه شده در هنگام ثبت نام کارت هوشمند ملی، به منزله در دست داشتن کارت ملی و شماره آن بوده و دارندگان آن هیچ مشکلی از بابت رای دادن نخواهند داشت.

انتهای پیام/


منبع : ایرنا