بهزیستی,توزیع مرغ,اداره بهزیستی مراغه,محمد جباری,

بهزیستی,توزیع مرغ,اداره بهزیستی مراغه,محمد جباری,

SafiNews Agency

دوشنبه 02 تير 1399 - 16:16 بازدید : 121 توسط:

۱۱ هزار و ۵۰۰ قطعه مرغ منجمد بین مددجویان بهزیستی مراغه توزیع شد

۱۱ هزار و ۵۰۰ قطعه مرغ منجمد بین مددجویان بهزیستی مراغه توزیع شد

صافی نیوز / رئیس اداره بهزیستی مراغه از توزیع 11 هزار و 500 قطعه مرغ منجمد بر اساس بعد خانواری مددجویان بهزیستی این شهرستان خبر داد.

به گزارش صافی، محمد جباری رئیس اداره بهزیستی شهرستان مراغه با اعلام این خبر اظهار داشت: با همکاری اداره کل بهزیستی استان و در راستای حمایت از خانواده های نیازمند تحت پوشش بهزیستی، 11 هزار و 500 قطعه مرغ منجمد به میزان 21 تن بر اساس تعداد اعضای خانوار مددجویان بهزیستی توزیع شد.

رئیس اداره بهزیستی مراغه از همکاری پادگان امام رضا (ع) این شهرستان خبر داده و گفت: پادگان امام رضا (ع) در راستای توزیع، خودروهای خود را برای حمل این بسته غذایی در اختیار بهزیستی  شهرستان قرار داده و این امیر خیر را تسریع و تسهیل نموده است.

وی زمان آغاز توزیع بسته حمایتی را اول تیر ماه عنوان کرده و گفت: این طرح پس از تبریز در مراغه اجرا می شود و توزیع آن یک هفته به طول می انجامد.

جباری کاهش مشکلات معیشتی با توزیع سبدهای حمایتی رویکرد اساسی سازمان بهزیستی عنوان کرده و گفت: اجرای این طرح در راستای تامین بخشی از نیازمندی های معیشتی خانواده ای نیازمند تحت پوشش بهزیستی در ایام کرونا بوده است.

انتهای پیام/

 

تبلیغات