محمدرضا احمدی,شهردار مراغه,شهرداری مراغه,مراغه,آپارتمان,منطقه 3 مراغه,ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره),

محمدرضا احمدی,شهردار مراغه,شهرداری مراغه,مراغه,آپارتمان,منطقه 3 مراغه,ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره),

SafiNews Agency

دوشنبه 05 اسفند 1398 - 22:19 بازدید : 123 توسط:
شهردار مراغه خبر داد:

۴۰۲ واحد با مشارکت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و شهرداری مراغه احداث می شود

۴۰۲ واحد با مشارکت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و شهرداری مراغه احداث می شود

صافی نیوز: شهردار مراغه از احداث ۴۰۲ واحد مسکونی ارزان قیمت با مشارکت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) و این شهرداری در منطقه پهرآباد خبرداد.

به گزارش صافی، محمدرضا احمدی روز دوشنبه در حاشیه نشست مشترک با مسوولان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در جمع خبرنگاران افزود: این مجتمع ۴۰۲ واحدی در زمینی به مساحت بیش از هفت هکتار در سه بلوک ساخته خواهد شد.

وی ادامه داد: برای این منظور، ۵۰ درصد از این زمین، برای تامین سرانه ها و معابر عمومی و رفاهی طراحی شده و  اختصاص می یابد.

احمدی اضافه کرد: پیمانکار احداث ۲۰۰ واحد از این طرح از طریق برگزاری مناقصه انتخاب شده و به زودی عملیات اجرایی آن آغاز می شود.

وی افزود: برای اجرای این طرح بیش از ۱۲۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری می شود که این میزان سرمایه گذاری علاوه بر تقویت فضای کسب و کار، تاثیرات مثبتی در تقویت اقتصاد منطقه و به ویژه پهرآباد خواهد گذاشت.

رییس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر مراغه نیز در این نشست گفت: به منظور انطباق و رعایت اصول فنی و شهرسازی، برای اولین بار در مراغه همزمان با اجرای این پروژه مسکونی، نیازها و کاربری های عمومی شامل مدرسه، فضای بهداشتی، مذهبی و فرهنگی نیز تامین و احداث خواهد شد.

احمد ملکی افزود: محله محور بودن، آماده سازی فضاهای اختصاصی و عمومی همزمان با اجرای پروژه از ویژگی های بارز این طرح است.

وی ادامه داد: در این طرح، مشکلات آماده سازی از قبیل آسفالت معابر و برخی مشکلات زیر ساختی که شهروندان و مجموعه مدیریت شهری در شهرک های دیگر مراغه با آن گریبانگیر هستند، وجود نخواهد داشت.

وی با اشار به رویکرد اشتغالزایی و کارآفرینی در اجرای این مجموعه مسکونی گفت: در اجرای این طرح پیمانکار مکلف شده است که پیمانکاران خرد و اکیپ های اجرایی و فنی بومی را به کار بگیرد و شهرداری نیز از محل عایدی که از این پروژه خواهد داشت، بخشی از آن را صرف مسیرگشایی پل روگذرشهدای پهرآباد کند.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

 

تبلیغات