عاطفه زارعی,همدان,کتابخانه عمومی,هفته کتاب,کتاب خوانی,

عاطفه زارعی,همدان,کتابخانه عمومی,هفته کتاب,کتاب خوانی,

SafiNews Agency

سه شنبه 27 آبان 1399 - 10:25 شناسه خبر: 3744 بازدید : 168 توسط:
امسال؛

۹ کتابخانه عمومی در استان همدان به بهره برداری می رسد

۹ کتابخانه عمومی در استان همدان به بهره برداری می رسد

صافی نیوز / مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان گفت: تا پایان سال جاری 9 کتابخانه عمومی در استان همدان آماده بهره‌برداری می‌شود. مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان گفت: تا پایان سال جاری 9 کتابخانه عمومی در استان همدان آماده بهره‌برداری می‌شود.

به گزارش صافی، عاطفه زارعی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه توسعه زیرساخت‌ها همواره در دستور کار نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و مسؤولان استان همدان بوده است اظهار کرد: در همین راستا ساخت کتابخانه‌های عمومی از محل اعتبارات استانی، ملی و کمک خیرین در حال انجام است.

وی افزود: کتابخانه عمومی کوی ماماهان شهرستان فامنین با ۲۶۰ متر مربع زیر بنا با همکاری بنیاد برکت به اتمام رسیده و در مرحله تجهیز قرار دارد که تا پایان سال آماده بهره‌برداری می‌شود.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان تصریح کرد: طرح توسعه کتابخانه شهید مطهری شهر فامنین نیز که از محل اعتبارات ملی در زیر بنا ۲۴۰ متر مترمربع صورت گرفت آماده شده و در مرحله تجهیز است.

وی ادامه داد: کتابخانه عمومی آل یاسین روستای اورقین شهرستان کبودراهنگ نیز که به صورت حق انتفاع بوده در ۱۱۶ متر مربع زیر بنا آماده بهره‌برداری است.

زارعی با بیان اینکه کتابخانه عمومی آیت‌الله فیاضی، روستای نیر شهرستان درگزین در ۲۸۵ متر مربع زیربنا آماده بهره‌برداری است گفت: کتابخانه آیت‌الله مظاهری شهر مریانج در یک‌هزار و ۴۰۸ متر مربع زیربنا احداث شده که تجهیز بخش‌های مختلف آن پیگیری می‌شود و تا پایان سال جاری آماده بهره‌برداری خواهد بود.

وی با اشاره به احداث کتابخانه شهدای گمنام رزن در ۶۶۸ متر مربع زیر بنا افزود: کتابخانه عمومی آیت‌الله بهاری شهرستان بهار نیز ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و در مرحله مقاوم‌سازی است.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان تصریح کرد: با مشارکت بانک پاسارگاد، دو کتابخانه عمومی در روستاهای سید شهاب شهرستان تویسرکان و یگنی‌کند ملایر هر یک در ۱۲۰ مترمربع زیربنا تا پایان سال احداث و آماده بهره‌برداری می‌شوند.

انتهای پیام/


منبع: فارس

 

تبلیغات اختصاصی

 

 

تبلیغات

 

تبلیغات اختصاصی