گل خوشبو,گل های زیبا,آلوئه ورا,شبنم,

گل خوشبو,گل های زیبا,آلوئه ورا,شبنم,

SafiNews Agency

سه شنبه 06 خرداد 1399 - 9:44 بازدید : 113 توسط:

10 گلی که انرژی مثبت به خانه‌تان می‌آورد

10 گلی که انرژی مثبت به خانه‌تان می‌آورد

صافی نیوز / شاید برای‌تان جالب باشد بدانید گل‌هایی وجود دارند که تحقیقات متعدد پژوهشگران ثابت کرده که باعث از بین رفتن انرژی‌های منفی در خانه شما می‌شوند، گل‌هایی که ضداسترس هستند و نگهداری‌شان، آرامش را به خانه‌ها هدیه می‌دهد. بانوان معمولا خوش سلیقه‌تر هستند و بیشتر به امور زیبایی و نشاط منزل توجه دارند؛ بنابراین با تهیه این گل‌ها می‌توانند نشاط و شادابی را به منزل بیاورند.

گل یاس: گل یاس گلی بسیار زیبا است که باعث جذب انرژی مثبت می‌شود و همچنین تقویت کننده ارتباطات است. گل یاس عطر بسیار خوشایندی دارد و باعث تسکین ذهن‌های آشفته می‌شود.

بامبو: گیاه بامبو عشق و سلامتی را به خانه شما می‌آورد و بهتر است در گوشه‌های اتاق نگهداری شود. شاید برای‌تان جالب باشد که بدانید این گیاه از قدیم نشانه خوشبختی بوده است.

گیاه پول: شاید اسم این گیاه را تا به حال نشنیده باشید اما این گیاه ریشه چینی دارد و باعث تولید حال و انرژی خوب می‌شود. اگر این گیاه را در خانه نگه دارید، باعث کاهش استرس و اضطراب افراد در خانه می‌شود.

ریحان: این گیاه اکسیژن تولید می‌کند و دی‌اکسیدکربن را جذب می‌کند. ریحان انرژی‌های منفی را از محیط پاک می‌کند و انرژی مثبت را به خانه می‌آورد.

زنبق صلح: زنبق صلح گونه‌ای خاص از زنبق است که بر کیفیت هوای محیط تاثیر مثبت می‌گذارد و همچنین وجود آن در خانه باعث کاهش آسم و سردرد می‌شود.

رزماری: رزماری گیاهی است که اغلب به عنوان تصفیه کننده هوا آن را می‌شناسند زیرا این گیاه باعث از بین رفتن سموم در هوا و همچنین باعث بهبود سلامت جسم و ذهن افراد می‌شود. عطر رزماری باعث از بین رفتن استرس و اضطراب و بهبود حافظه در فرد می‌شود.

ارکیده: ارکیده نیز باعث گردش انرژی مثبت در خانه می‌شود و روی خلق و خوی افراد خانه تاثیر مثبت دارد و برای زوج‌های جوان یا کسانی که به تازگی ازدواج کرده‌اند، گیاه بسیار مناسبی است.
استوقودوس: گیاه استوقودوس باعث افزایش آرامش و شادمانی در زندگی افراد خانه می‌شود و بهتر است این گیاه در جایی نگهداری شود که شما بتوانید بوی آن را هر از گاهی احساس کنید، به این شکل تاثیر مثبت بیشتری می‌گذارد.

مریم گلی: این گیاه خاصیت تمیزکنندگی فوق العاده‌ای دارد و باعث از بین رفتن احساسات ناخوشایند مثل ترس و عصبانیت می‌شود. گیاه مریم گلی به‌ دلیل خاصیت دارویی بسیار مفید است.

‌آلوئه‌ورا: گیاه آلوئه ورا‌ دارای خاصیت‌های متعدد پزشکی است و باعث از بین رفتن آلودگی‌های شیمیایی در محیط می‌شود و این گیاه بهتر است در اتاق خواب نگهداری شود.

انتهای پیام/


منبع: خراسان

 

تبلیغات