حسن محمدیاری,صافی نیوز,زندان مراغه,اتاق دادرس الکترونیک,افتتاح,

حسن محمدیاری,صافی نیوز,زندان مراغه,اتاق دادرس الکترونیک,افتتاح,

SafiNews Agency

شنبه 08 آذر 1399 - 15:40 شناسه خبر: 4022 بازدید : 115 توسط:

اتاق دادرسی الکترونیک زندان مراغه افتتاح شد

اتاق دادرسی الکترونیک زندان مراغه افتتاح شد

صافی نیوز / با حضور مدیر کل زندان های استان آذربایجان شرقی ، رئیس دادگستری مراغه ، اتاق دادرسی الکترونیک و ۳ پروژه دیگر در زندان مراغه افتتاح شد.

به گزارش صافی،  حسن محمدیاری مدیر کل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان آذربایجان شرقی در حاشیه راه اندازی اتاق دادرسی الکترونیک زندان هدف از راه اندازی سامانه دادرسی الکترونیکی بین زندان و دادگستری و دادسرا را کاهش مراجعات زندانیان به شعبات دادسرا و دادگستری و در راستای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در وهله اول و بعد از آن کاهش هزینه و پیشگیری از مشکلات متعدد اعزام و بدرقه زندانیان بیان نمود و از راه اندازی سیستم ملاقات الکترونیکی زندانیان با خانواده هایشان بعد از این پروژه خبرداد.

وی همچنین از پایان راه اندازی دادرسی الکترونیک در همه زندان های استان تا پایان هفته آینده خبر داد که برای آنها بیش از ۸۰۰ میلیون تومان هزینه صرف گردیده است.

علاوه بر اتاق دادرسی االکترونیک، سالن کنفرانس و حسینیه سردار قاسم سلیمانی، بند امن زندان و انبار جدید البسه زندانیان با متد جدید از دیگر پروژه های افتتاح شده در این روز بود.

مدیر کل زندان های استان به همراه رئیس اداره حفاظت و اطلاعات زندان های استان در ادامه در کلیه بندهای زندان حضور یافته و ضمن بازدید و دیدار از فعالیت های فرهنگی و تربیتی زندان، با مددجویان به گفتگو نشستند و به مسائل و مشکلات آنان رسیدگی نمودند.

برنامه پایانی حضور مدیر کل زندان های استان در زندان مراغه، برگزاری نشست صمیمی با پرسنل و کارکنان زندان بود که در این نشست که در محل سالن جدیدالاحداث سردار سلیمانی برگزار شد، مدیر کل زندان های استان با تقدیر از تلاش های پرسنل خدوم زندان در کلیه واحدها، تلاش های آنان را در اجرای طرح های مختلف از جمله طرح پایش که با دستور ریاست عالیه قوه قضائیه و رئیس سازمان زندان ها آغاز شده است ستود و خواستار پیگیری آن تا حصول نتیجه نهایی گردید.

خجسته نژاد رئیس اداره حفاظت و اطلاعات نیز در این جلسه با اشاره به فعالیت های گسترده فرهنگی و تربیتی، بهداشتی و درمانی و اشتغال و کارآفرینی در زندان مراغه، ثمره آن را کمک به اقشار آسیب پذیر جامعه برای بازگشت سعادتمندانه به زندگی برشمرد و بر پیگیری پرونده های قضایی زندانیان بالاخص زندانیان بدون تکلیف تاکید کرد.

انتهای پیام/

 

تبلیغات اختصاصی

 

 

تبلیغات

 

تبلیغات اختصاصی