مراغه,صافی نیوز,حبیب قنبرزاده,رئیس دادگستری مراغه,مجازات جایگزین,زندان مراغه,دادگستری مراغه,

مراغه,صافی نیوز,حبیب قنبرزاده,رئیس دادگستری مراغه,مجازات جایگزین,زندان مراغه,دادگستری مراغه,

SafiNews Agency

سه شنبه 23 دي 1399 - 9:32 شناسه خبر: 4921 بازدید : 152 توسط:

محکومیت پزشک مراغه ای به مجازات جایگزین حبس

محکومیت پزشک مراغه ای به مجازات جایگزین حبس

صافی نیوز / رئیس دادگستری مراغه از محکومیت یکی از پزشکان به مجازات جایگزین حبس و ارائه خدمات رایگان به بیماران بی بضاعت خبر داد.

به گزارش صافی، حبیب قنبرزاده رئیس دادگستری شهرستان مراغه در تشریح جزئیات بیشتر این خبر اظهار داشت:  پزشکی که به تحمل 24 ماه حبس تعزیزی در زندان مراغه محکوم شده با نظر و رای قاضی بجای مجازات حبس به ارائه خدمات درمانی رایگان به بیماران بی بضاعت محکوم شده است .

وی افزود: این پزشک 24 ماه به شهروندان بی بضاعت خدمات پزشکی ، معاینه ، جراحی های سرپایی و بستری ارائه خواهد کرد.

قنبرزاده گفت: این حکم از سوی رئیس شعبه 102 دادگاه کیفری 2 مراغه براساس قانون مجازات های جایگزین حبس به خاطر وضعیت خاص ، نداشتن سابقه محکومیت کیفری ، اقرار صریح به جرم و پشیمانی به این متهم صادر شده است.

وی افزود: براساس سیاست قوه قضائیه از ابتدای سال برای ۱۴ نفر از محکومان کیفری، برای انجام کار‌های خدماتی عمومی رایگان به نهاد‌های دولتی معرفی شده اند.

قنبرزاده گفت: در این طرح فرد متهم به جای زندان محکومیت خود را در کنار خانواده و از طریق ارائه خدمات رایگان به مردم و انجام خدمات عمومی سپری می‌کند.

به گزارش صافی و به گفته رئیس دادگستری مراغه، از ابتدای امسال برای ۲۷۷ محکوم به حبس در مراغه مجازات های جایگزین حبس تعیین شده است.

انتهای پیام/

 

تبلیغات اختصاصی

 

 

تبلیغات

 

تبلیغات اختصاصی