پایگاه خبری، تحلیلی صافی نیوز

صدای رسای ملت

SafiNews Agency

کسب درآمد با انتشار محتوا

کاربران عزیزی که به وب سایت پایگاه خبری صافی سر زده اید، حضورتان را در جمع خویش مغتنم می شماریم، امروزه تکنولوژی و گسترش ارتباطات همه مخطبان را از سرتاسر دنیا کنار خود قرار داده است، آنچه که همه ما آن را دوست داریم، استفاده از تمام ظرفیت ها و فرصت های عمرمان هست.

روزانه با گشت و گذار در شبکه های اجتماعی، پیام رسان ها و سایت فرصت های بسیاری را از دست می دهیم، همه ما دوست داریم که در کنار مشاغلی که در طول روز داریم به کسب درآمد جانبی نیز بپردازیم.

پایگاه خبری، تحلیلی و تفریحی صافی، مفتخر است این فرصت را برای شما عزیزان فراهم نماید، شما دوست عزیز می توانید محتوای تولیدی خود را در سایت صافی به نام خودتان با هزاران مخاطب به اشتراک بگذارید و از این طریق به کسب درآمد بپردازید.

شما با عضویت در سایت و انتشار محتوای تولیدی خود ضمن اشتراک عقاید و اطلاعات خود در زمینه فعالیتتان به درآمد پایدار ماهانه دست بیابید، پس فرصت را غنیمت شمرده و از هم اکنون ضمن عضویت در سایت و ارسال محتوا ما را در گسترش محتوای فارسی زبان در دنیا یاری فرمایید.

مطالب ارسالی شما می تواند شامل آنچه خودتان دوست دارید و اطمینان دارید برای دیگران نیز جالب و مهم است باشد .

مطالب ارسالی شما می تواند ترجمه مطالب سایت های تفریحی و خبری خارجی باشد.

فقط این نکته را به ذهن بسپارید که در این سایت فقط مطالبی تایید خواهد شد که برای اولین بار در فضای مجازی منتشر می شود و مطالب کپی شده از سایت های فارسی زبان در صورت تایید نیز شامل دریافت پورسانت نخواهد شد.

ضمناً اگر توان ترجمه یا تولید محتوای ناب را نیز نداشته باشید می توانید خود را به عنوان عضوی از خانواده صافی نیوز بدانید و آنچه که در پیرامونتان می گذرد را با هزاران مخاطب صافی نیوز به اشتراک بگذارید، دوستان عزیزی که قصد همکاری با ما دارند اطلاعات خود را از طریق فرم تماس با ما برایمان ارسال کنند، در سریعترین زمان ممکن اپراتورهای صافی با شما تماس خواند گرفت و راهنمایی های لازم را برایتان ارائه خواهند داد.